February 15, 2023

Smrt na smrt Sapphire

na Sapphire představuje v roce 1906 ženu Frances Ffolkes, proto-feministku a Suffragette. Je to první v nové sérii R.J. Koreto.

Heroine se mi líbila mnohem víc než tajemství. Bojuje s omezeními na „správnou“ ženu ve své době, ale stále dělá to, co chce – přesunula se z domova svého bratra do online samostatně (doprovázená služkou její dámy, slečna Mallow) a zabývala se svými vlastními financemi ( Většinou dědictví), a také využívat očekávání toho, co mohou dobře vychované ženy, a nemohou udělat, aby vyřešily zmizení rukopisu, který prokazuje vraždu.

Základní tajemství má v něm trochu spiknutí ozbrojených sil, abych se mu to opravdu líbilo. Francesův sourozenec Charles, Marquess of Seaforth, je vysoce postavený diplomat. Stejně jako Daniel Colcombe sloužil společně ve válce Boer v Jižní Africe. Daniel je nyní mrtvý po „nehodě“ při čištění revolveru. Pověsti hovoří o sebevraždě, avšak Danielův sourozenec tomu odmítá uvěřit.

Požádá o Charlese a Francesův pomoc při objevování chybějícího rukopisu. Daniel skládal vzpomínku na konkrétní bitvu podél řeky Sapphire, kde byl několik chlapa zbytečně zabit, protože rozkazy sestoupily, aby vyhovovaly konvenčním bitevním plánem. Podrobnosti o tom, co se skutečně stalo ohrožením, aby rozpačily vysoce umístění důstojníky i vrstevníky, nicméně po Danielově smrti nelze návrh knihy najít.

Konfigurace poskytuje spoustu scén s Frances a také různé osobnosti v její společnosti, které se mi líbilo. Rovněž je tu dotek romantiky. Frances má prospekturu, aby se zahrnula s Henrym Wheatonem, právníkem pro domácnost nebo lordem Garethem, který běží s rychlým davem a navštěvuje šokující večírky. Skutečné vyšetřování tajemství neumožňuje odpočet – místo toho Francesovy obavy způsobují, že lidé paniku paniku – a také tento prvek spiknutí se při vyprávění zdálo trochu nadbytečné.

Historická kultura byla pro mě mnohem fascinující než tajemství ozbrojených sil, ale s Frances jsem potěšila náklady na náklady. Její pozadí jako světová cestovatelka (šla na vysokou školu v Americe) a rozhodnutí je zábavné, o které se můžete podívat. Její další dobrodružství, smrt mezi Rubies, má letos na podzim.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Smrt mezi Rubiesthe Too-Mych-for-Time Woman Frances Ffolkes je zpět, ale navrhuji, abyste si prohlédli smrt mezi rubíny před smrtí na safíru, protože a) můžete (poskytuje vám, co požadujete, porozumět postavám) Stejně jako b) to se mi líbilo lépe. To je proto, že nachází místo v jednom z…

Hodnocení princezny Knight Svazek 1Guest Ed Sizemore Od té doby, co se princezna Sapphire narodila se dvěma srdcemi: chlapcovo srdce a dívčí srdce. V říši Silverlandu mohou skončit pouze muži. Protože Sapphire je jediným dítětem krále, zvýšila se jako chlapec. Její chlapecké srdce umožňuje …

Aféra na titulní stránce, která očekávala ještě jednu ženu Frances Ffolkes Mystery, jsem narazil na tuto podobnou sérii. Aféra na titulní stránce od Radha Vatsal je první tajemství Kitty Weeks. Kitty (zkratka pro „schopnost“) je ryba z vody bez ohledu na to, kam jde v roce 1915 v New Yorku. Její otec je …