August 4, 2023

Batman: Gotham od Gaslight oznámil

sledování plíživého pohledu na Batman: Gotham od Gaslight na disku Batman a Harley Quinn mě přiměl předvídat mnohem víc, než mám za chvíli některý z původních animovaných filmů DC Universe.

Komikští fanoušci znají příběh, původně vyprávěl jako Elseworlds od Briana Augustunna a dobře vybraný Mike Mignola: Steampunk Batman pronásleduje Jacka Rippera. Zde je popis spiknutí, který nabízí studio:

Batman: Gotham by Gaslight se odehrává na přelomu století, protože americká pokračující průmyslová revoluce má být představena na světovém veletrhu pořádaném Gotham City. Ale zatímco se svět připravuje na to, aby viděl třpytivou slávu Gothamova technologického pokroku, v nejtemnějších stínech města je volný zabiják. Tento vrah, který se stará o ženy ve městě, je stejně přesný jako krutý. Když se policejní komisař James Gordon snaží uklidnit obavy z Gothamových občanů týkajících se řezníka jménem Jack Ripper, maskovaný vigilante Batman přináší svou vlastní detektivní práci – s pomocí sebevědomého, schopného Seliny Kyle – zastavit vražedný spree. Podívejte se na svět v plamenech, protože kontrolovaná Savagery sériového zabijáka se setkává s vypočítaným tajností temného rytíře.

Přívěs odhaluje, že toto, stejně jako film Killing Joke, bude hodnocen R.

Batman je vyjádřen Bruce Greenwood (Batman: pod Red Hood), zatímco Selina hraje Jennifer Carpenter. Komisař Gordon je Scott Patterson (Gilmore Girls) a Alfred je Anthony Head (Buffy!). Scénář napsal Jim Krieg (Justice League: The Flashpoint Paradox) a Sam Liu řídí.

Film vyjde 6. února 2018 v těchto formátech:

Combo Pack Ultra HD Blu-ray (39,99 $ SRP, zahrnuje 4K HDR disk, pravidelný Blu-ray a digitální kopii)

Blu-ray Combo Pack ($ 24,98 SRP, obsahuje digitální kopii)

DVD (19,98 $ SRP)

a k dispozici digitálně 23. ledna. Existuje jedna významná speciální funkce:

„Caped Fear: The First Elseworld“ (Featurette) – Batman ve vzdálené minulosti Gothamu, na křižovatce, kde se gotický 19. století setkává s moderním věkem. Jack Rozparovač, střet s Gothamem a jeho vládnoucí elitou. Dokument sleduje vliv příběhu komiksů a proč Gotham od Gaslight stojí zkouškou času.

Plus zvukový komentář výkonného producenta Bruce Timm, režiséra Sam Liu a spisovatele Jim Krieg; Epizody trezoru „Showdown“ od Batmana: Animovaná série a „Trials of the Demon!“ Z Batmana: Brave a Bold; A plíživý pohled na další film DC Universe, Suicide Squad: Hell To Pay. DVD má pouze sebevražednou skupinu: peklo platit plíživý pohled.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Batman: Gotham by Gaslightbatman: Gotham by Gaslight je mým novým favoritem původních animovaných filmů DCU. Trvá původní zdroj a změní jej, aby se vytvořil pro lepší kreslený film a zdůraznil atmosféru nad spiknutím (ačkoli příběh je plný zvratů a udržuje mou pozornost po celou dobu). Dříve jsem zveřejnil přívěs a …

Batman on DC Universe zcela zdarma TodayToday, 30. března, na oslavu 80 let Batmana, je tu spousta obsahu s temným rytířem dostupným v DC Universe Streaming Service. Pokud jste v USA, můžete si zobrazit následující: Batman (1989) Batman & Mr. Freeze: Subzero Batman & Robin Batman Beyond Batman Beyond:…

Batman a Harley Quinn Blu-ray Extrasi neviděl potřebu, aby se někdy znovu prohlédli Batman a Harley Quinn poté . Jen abych vyplnil mé pokrytí, zde je krátký přehled…