November 9, 2022

Nový tým Thunderbolts není ve skutečnosti týmem Thunderbolts

, když Thunderbolts#1 debutoval v raných Aughts, příběh Kurt Busiek poslal Shockwaves s fandomem. Tento světlý a zářící nový tým se ukázal jako kapela darebáků vedená Baronem Zemo. Protože pak jsme měli několik různých iterací týmu, ale jedna věc zůstala konzistentní. Všichni to byli darebáci, kteří hráli hrdiny. Několik z nich hledalo vykoupení. Jiní byli povinni se připojit k týmu. Všichni to však byli notoricky známí zločinci. až do teď. Přestože série nese jméno, nový tým Thunderbolts postrádá jednu věc, díky níž je série zvláštní: chudí kluci.

Kdo jsou nové Thunderbolts? Stejně jako bychom jim měli stále telefonovat?

(Obrázek: Marvel Comics)

Člen, který je nejblíže darebákovi, není nikdo jiný než Hawkeye. Lidé si nepamatují, že byl darebák, než se připojil k „Cap’s Kooky Quartet“. Spolu s Clintem Bartonem máme spektrum, Power Guy (ne Luke Cage, nicméně mladík, který ho zbožňuje), America Chavez, stejně jako nejasná postava jménem Persuasion (odcizené dítě Purple Man a bývalý člen letu Alpha). Pak máme zbrusu novou postavu, která Marvel označovala jako „zkušený kybernetický voják hledající novou slávu!“ Možná byl darebák kdekoli?

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Co dělá tento nový tým týmem Thunderbolts? Jak popisuje spisovatel Jim Zub:

“Jsem tak vyčerpaný, abych umístil Clint Barton, Monica Rambeau, Ameriku Chavez, stejně jako držení ostatních s pokusy a soužení, jako je jediný oficiální superhrdinový tým v New Yorku.” Velké množství konceptů, které se v této sérii uvolní, jsou věci, které jsem chtěl dělat roky. Obrovská akce, stejně jako obrovská zábava, drama, komedie a samozřejmě několik zvratů, které se hodí do týmu, který vždy udržuje návštěvníky na nohou. “

To nám moc neříká, ale několik umění i reklamy poskytují mnohem více daleko. Slogline „Justice Like Lightning“ byl změněn na extrémně nudnou i gramatickou noční můru, „Vykoupení spravedlnosti, jako Lightning“. Čárka naznačuje, že stejně jako Lightning také vykoupí spravedlnost. Za předpokladu, že se jedná o superhrdinový komiks, je pravděpodobné, že je postava, která je jen blesk, který si nakonec uvědomil. Dobře, dostatek vysokoškolské angličtiny 101. Umění však není tak nudné, takže se podívejme.

Nové Thunderbolti mohou bojovat proti týmu agenta USA

(Obrázek: Marvel Comics)

Během ďáblovy vlády vytvořil Wilson Fisk nové Thunderbolts (po neúspěšném pokusu o krále v černé barvě) s agentem USA, který vedl tým, včetně zkřížených oblastí, úkolů, šokujícího, whiplash, nosorožce a Kraven The Hunter. Teď je to tým Thunderbolts. Pokud však výše uvedená obálka něco naznačuje, americký agent i jeho tým budou stále terorizovat Newyorčany. S výjimkou Rhina, který udělal něco pozoruhodného v ďábelském režimu, které zde nebudu kazit.

Jak Hawkeye, tak agent USA vedli různé týmy Thunderbolts dříve, zdá se však, že nový tým Hawkeye má nový cíl. Chtějí přivést zpět víru Newyorčanů v tým superhrdiny. Přesto to není tým Thunderbolts. Bylo by to jako náhodně spojit Spider-Man, Ghost Rider, Wolverine, stejně jako Hulk a také je nazývat úžasné čtyři.

OH Počkej. Udělali to.

Každopádně by tento tým měl smysl jako obránci. Obránci byli vždy trochu nekonvenční a tento tým se hodí k účtu. Navíc by to mohli nazvat IT Defenders vs Thunderbolts. Zub však není úplným cizincem titulu. Před několika lety složil jiné nové Thunderbolts s týmem včetně Atlas, Moonstone, Kobik, Beetle a jejich vůdce – Voják zimní sezóny! Zub chápe přesně, jak sestavit tým Thunderbolts, takže tento nový, i když značný odchod, by měl mít skvělý důvod pro využití jména.

Úplně první z pěti-vydání omezených sérií Thunderbolts je v prodeji 25. května 2022, kdekoli získáte komiksy.

Koho byste dal na tým Thunderbolts? Pohrává se s tím, co se očekává, že tým bude, když nejsou opravdu darebáci? Sdílejte své myšlenky, teorie a reakce v komentářích níže.

Hlavní obrázek: Marvel Comics