May 20, 2023

První život s Archie#8

je to už nějakou dobu, co jsme viděli problém s posmrtným životem s Archie, titul Zombies-Attack-Riverdale, který obsahuje „zralý obsah“ a nabízí pouze v přímých tržních komiksových obchodech. Problém č. 7 vyšel v prosinci, stejně jako tento typ zpoždění docela mnoho zabíjí napětí – i když je to hlavně „kdo se bude jíst dál?“ Není to fatální stávka série. (Původní načasování je rovněž zmíněno v tomto čísle, že je to Christmastime.)

Většina z tohoto problému je všechny flashback, stejně jako pocta a kopie dalších hororových příběhů. Úplně první linie Cribs Dickens ‘A Christmas Carol, stejně jako nastavení je přímo ze zářícího, protože Jughead hraje barman s kořenovým pivem do Archieho, protože navrhují, zda Cheryl zabil její dvojče sourozence Jasona nebo zabil zombie, který zabil Jasona . (Doporučení filmu je mnohem výslovnější na obálce varianty, což je kresba Jacka Nicholsona z filmu s „Zde je Juggy!“ Pod ním.

Zatímco spisovatel Roberto Aguiree-Sacasa se drží známé, aby propůjčil jeho hloubku příběhu (a uznává jeho odkazy na dopisové stránce), umění Francesco Francavilla je stejně podivně mimo Kilter jako vždy. Je to zvláštní, jakkoli skvělé pro hororový příběh, vidět preferované americké dospívající (jak se používaný slogan používaný) zachází realističtěji než za desetiletí, stejně jako oranžový a modrý barevný plán posiluje „to je prostě špatné „Cítíte, že knihu prostupuje na několika úrovních. Zejména proto, že většina problému je přesně o tom, jak tito mladí ztratili svou nevinnost a musí vyrostl, o styl posílen na poslední stránce s novými rozhodnutími Archieho.

Protože malá skupina pozůstalých hlasuje, zda udržet Cheryl ve své skupině, dostaneme praktickou připomínku toho, kdo se zasekl a zatím nezombifikoval. Pan Lodge je obtížné Archieovo vedení a jejich rozhodnutí vyrazit na bezpečnost místo toho, aby se v jeho sídle hromadilo.

Na těchto několika stránkách je překvapivé množství sociálního komentáře, pokud to hledáte. (Stejně jako přesně to, jak měl být Gilliganův ostrov v mikrokosmu společnosti.) Bohatý chlap nemá rád typický chlap, který se snaží upravit svět. Reggie je stále prase, Nancy se zmiňuje o rasismu, Betty připomíná každému demokracii a Kevinovi oběť ozbrojených sil jeho otce. Archieova máma shrnuje sérii svým komentářem: „Chápu, že to vypadalo tak, ale… ach, Archie, nejsem si jistý, že to bylo nikdy tak bezrizikovou, jak byste chtěli uvěřit.“ Jsme tu pevně v oblasti „Skryté propasti pod malým městem“, zejména se stylem incestu Cheryl/Jason (který s největší pravděpodobností není tak odstraněn těm, kteří nezačali předchozí problémy).

Máma dále vypráví příběh o nabídce s čarodějnicemi, aby byl mladý chlap z Riverdale bez rizika během druhé světové války. Potřebovali generace lidské oběti, aby město udržovalo nedotčené. Nyní, když jsem byl připraven hledat metaforu, nemůžu to pomoci vidět, jak přesně kývne na to, kolik umělců i spisovatelů poskytlo svou oprávněnou odměnu ve službě této nekonečné nemovitosti. Komiksy, Hunh. Někdy vás nutí věřit tak divným způsobem.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Posmrtný život s Archie #1I nebyl motivován, když byl posmrtný život s Archiem poprvé oznámen, protože nejsem fanouškem zombie, a také prolnutí tohoto typu monstrum s dospívajícími únosy se zdálo, že vydavatel byl trochu odhodlaný pro pozornost . Teď, když je první problém venku, musím říci, že je to …

Archie hororové tituly jsou většinou z pokračujících série vydavatele, nové tituly oznámily, že je to New York Comic Con Weekend, existuje spousta oznámení a novinky o nadcházejících plánech vydavatele. Například Archie Comics odhalil, že rok 2019 bude fungovat dvě nové minisérie Archie Horror. Blossoms 666 hvězdy Twins Cheryl i Jason. Jedním z nich je antikrist, ale nechápou, které a…

Comics Archie Comics a tým Warner Bros. pro Archie Moviewarner Bros a Archie Comics se spojují s filmovou verzí Archie na živé akční funkci, která má režírovat Jason Moore, který udělal fantastický úkol na Pitch Perfect. Film bude napsán Roberto Aguirre-Sacasa, který pracoval na Glee, má však dlouhé psaní komiksové historie…