June 18, 2023

Captain America#695, který obsahuje obálku čočky a novým kreativním týmem

Media Release – Pódium bylo nastaveno: Letos na podzim bude Marvel Legacy explodovat do Marvel Universe a přináší nové příběhy a nová dobrodružství. A žádná postava nezůstane … včetně kapitána Ameriky!
Během letošního San Diego Comic Con International odhalil Marvel svůj 53. Marvel Legacy Titul: Captain America #695. Tvůrčí tým Superstar Mark Waid a Chris Samnee (Black Widow, Daredevil) se sejde, aby přinesli příběh Steva Rogerse zpět na front lines v celém novém dobrodružství pro Marvel Legacy – kde je každý příběh událostí!

Marvel je také nadšený, aby odhalil čočkovou kryt pro kapitána Ameriku #695, představuje obálku pro poctu Alex Ross založený na klasickém krytu Iron Man #126 od Johna Romity Jr. a Bob Laytona.

Potřebujete mnohem více Marvel Legacy? Podívejte se na Marvel’s Hub o všech věcech minulých, přítomných i budoucnosti v a zobrazit kreativní týmy, příběhové oblouky, žádosti a další. A aby vám pomohl zajistit, abyste shromažďovali všechny své oblíbené tituly od letošního podzimu, Marvel je extatický, aby poskytoval fanouškům kontrolní seznam, který se objeví v vnitřním krytu všech variant pro poctu čočky.

Připojte se k dobrodružství a podívejte se do místního komiksového obchodu a vyzvedněte si Marvel Legacy tituly letos na podzim!

Chcete -li najít komiksový obchod ve vašem okolí, podívejte se na www.comicshoplocator.com
Nebo si jednoduše povídejte s některými z vašich oblíbených hrdinů s Marvelovým chatbotem snadno přístupným prostřednictvím Twitteru a Facebooku

O Marvel Entertainment
Marvel, zcela vlastněná dceřiná společnost společnosti Walt Disney Company, je jednou z mnoha slavných společností na světě, postavená na osvědčené knihovně mnohem více než 8 000 znaků vystupujících v různých médiích během sedmdesáti pěti let roky. Marvel využívá své charakterové franšízy v zábavě, licencování a publikování.

Pro mnohem více informací podívejte se na Marvel.com.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Comiclist: Marvel Comics Nová vydání pro 11/01/2017ComicList: Marvel Comics Nová vydání na středu 1. listopadu 2017, Charles LePage. Úžasné X-Men #5 (krytí Ramon Rosanas), 3,99 $ Astonishing X-Men #5 (obal b Greg Land Character Variant), AR Avengers #673, 3,99 $ Avengers od Brian Mic…
30. října 2017 v „komiksu“

Marvel Legacy odhaluje vykoupení vydání kapitána Americamedia – letos na podzim bude nový den zářit na Marvel Universe s vašimi oblíbenými hrdiny, vašimi oblíbenými tvůrci … kde je každý příběh událostí! Dnes je Marvel extatický oznámit následující kreativní týmy a starší tituly: CAP…
22. srpna 2017 v „komiksu“

Comiclist: Marvel Comics Nová vydání pro 10/11/12017 Comiclist: Marvel Comics Nová vydání na středu 11. října 2017, Charles LePage. Zcela nový Wolverine #25 (krytí Terry Dodson), 3,99 $ zcela nový Wolverine #25 (obálka B Kris Anka Lenticular Hold Variant), AR All-Now Wolverine #25 (obálka C Mik…
9. října 2017 v „komiksu“