August 2, 2023

Batman dostane malou pomoc od jeho kamarádů v Lego Batman 2

Media Release – Batman je zpět, aby zachránil Gotham City a akce se staví pouze odtud! Interactive Entertainment Warner Bros., TT Games a Group Lego Group se znovu spojují, aby oznámili, že Lego® Batman ™ 2: DC neuvěřitelně hrdinové budou k dispozici od léta 2012 pro videohru Xbox 360® od společnosti Microsoft, PlayStation® 3 Počítačový systém, systém Wii ™ a Windows PC, jakož i ruční systém Nintendo DS ™, ruční systém Nintendo 3DS ™ a Handheld Everation System PlayStation®Vita. Hra je pokračováním nejprodávanějšího Lego® Batman ™: The Videogame, která doposud prodala po celém světě mnohem více než 11 milionů jednotek.
Lego Batman ™ 2: DC Neuvěřitelně hrdinové doplňují zbrusu nový, nedávno vydané Lego® Incredity Heroes: DC Universe Toy Collection. Řádek obsahuje pět stavebních sad, jako je Batcave a tři stavitelné, hloubkové akční postavy.

V LEGO BATMAN ™ 2: DC Neuvěřitelně hrdinové, dynamické duo Batman a Robin se připojí k dalším populárním neuvěřitelným hrdinům z vesmíru DC, včetně Superman, Wonder Woman a Green Lantern, aby zachránil Gotham City před zničením v rukou notorického darebáků Lex Luthor a vtipálek. Fanoušci Batmanů všech věkových skupin se budou těšit z nového a originálního příběhu naplněného klasickou akcí a humorem LEGO, protože hráči bojují, aby dali darebáky zpět za mříže.

“Lego Batman 2: DC Neuvěřitelně hrdinové staví na akci a kooperativním zážitku, který je dosud zavedený v naší nejprodávanější videohře Lego, Lego Batman: The Videogame,” řekl Tom Stone, generální ředitel TT Games. “Používáme fanoušky bohaté a rozsáhlé prostředí Gotham City plné úžasných postav, úžasných možností přizpůsobení a spoustou překvapení, že rodiny, mladí hráči a fanoušci DC vesmíru se mohou společně těšit.”

“Lego Batman 2: DC Neuvěřitelně hrdinové navíc rozšiřují a kombinují zážitky z videoher Batman i Lego, aby vytvořili velmi zábavné hry,” řekla Samantha Ryan, senior viceprezidentka pro vývoj a produkci, Warner Bros Interactive Entertainment. “Fanoušci všech věkových kategorií se budou těšit na akci a humor světla, který TT hry a LEGO poskytují.”

Lego Batman 2: DC Neuvěřitelně hrdinové umožňují hráčům prozkoumat všechny nové oblasti Gotham City využívající různé automobily včetně Batmobile a Batwing. Kromě toho budou moci bojovat za spravedlnost tím, že zvládnou nové pomůcky a obleky, jako je Batman’s Power Suit a Robinsův nebezpečí a využívat zcela nové schopnosti včetně letu, super-dýcha a tepelného vidění.

LEGO Batman 2: DC Increpted Heroes vyvíjí společnost TT Games a vydává jej Warner Bros Interactive Entertainment. Pro více informací naleznete na adrese www.videogames.lego.com.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Lego Batman 2 DC neuvěřitelně hrdinové dorazí na vydání Wii Umedia – Warner Bros. Interaktivní potěšení a TT hry jsou nadšené, aby oznámily, že Lego® Batman ™ 2: DC neuvěřitelně hrdinové, jedna z nejlepších rodinných her v roce 2012, brzy udělá Cesta na systém Wii U ™ z Nintendo letos na jaře 20…
26. února 2013 v „komiksu“

Warner Bros a TT Games oslavují zahájení vydání Lego Batman 2 DC neuvěřitelně HeroesMedia – Batman a jeho neuvěřitelně hrdinové kamarádi jsou zpět, aby zachránili den! Společnost Warner Bros. Interactive Heavement a TT Games dnes oznámily, že vysoce očekávaný LEGO (R) Batman (TM) 2: DC neuvěřitelně hrdinové jsou nyní k dispozici v Severní Americe pro…
19. června 2012 v „komiksu“

Warner Brothers and TT Games Launch Lego Batman: The VideogameBurbank, Kalifornie-(Business Wire)-Lego Batman: The Videogaa, publikoval Warner Bros Interactive Brawment a vyvinul TT Games, lodě do maloobchodních prodejen dnes na Xboxu na Xboxu 360® Videoher a zábavní systém od společnosti Microsoft, PlayStation®3 Počítačový systém, PlayStation®2, PSP® (PlayStation®portable), Wii ™, Nintendo DS ™ a Windows PC. Gotham City …
23. září 2008 v „komiksu“