August 3, 2023

Arisa Volume 2

Ve srovnání s předchozím svazkem od Del Rey je styl této knihy neuvěřitelně podobný. Přesně stejné druhy překladových poznámek, přesně stejný design, jakož i vzhled obál, přesně přesně stejná čestná stránka, dokonce i stejný překladatel. Při nastavení vedle každého se liší pouze logo ve spodní části páteře. To je odměna pro ty z nás, kteří jsou trochu posedlí tímto typem věcí.

Novinkou tohoto svazku a také extrémně praktické je komplexní stránka „dosud příběhu“ s názvy znaků, vztahy a shrnutím spiknutí. To připomene návštěvníkům, kteří vyzkoušeli jeden minulý rok útesu, na kterém to skončilo. Tsubasa je odhodlána objevit totožnost krále, který poskytuje přání, poté, co vyhrožoval její sestře dvojčata. Věří, že na to přišla, ale chytrý návštěvník bude rychle podezření, že objev je trochu také Pat. Brzy dochází k obrácení a poskytuje nový půda pro šokující zvraty.

K dvojčatům je okouzlující krátký flashback jako mladí, kteří shrnují jejich perspektivy. Tsubasy je odhodlaný, konkurenceschopný a ochotný být zpocený i špinavý. Arisa se více zajímá o pocity a chce si to promluvit, aby zabránila lidem, aby byli pro všechny ostatní. Oba jsou však považováni za silné, jejich různými způsoby. To, že stránka člověka, přesně o tom, jak se o sebe postarala, byla moje preferována v objemu.

Během čtení jsem měl finále sezóny Gossip Woman, stejně jako kouzlo bylo podobné – mladí lidé, kteří se vrhali do extrémních emocí, schémat, které se zdají život, stejně jako smrt, směšná zjevení, stejně jako dublekrosů, stejně jako postavy, které utékají přerušit drama.

Nakonec tento svazek nebyl tak uspokojivý jako první, protože již nevyžadujeme zavedení, stejně jako když jsou odhaleny triky, opravdu neučiníme žádný typ značného kroku vpřed. Několik postav z knihy One je sotva přítomno, stejně jako jedna další skončila tím, že byla vícerozměrnější v motivaci … alespoň na základě toho, co jsme ukázali. Nevěřím, že Natsumi Ando je extrémně silná v záhadách, a také bych raději viděl, jak klade menší důraz na umělé napětí, které vytvářejí, a také více na spojení mezi postavami, oblast, se kterou lépe zvládá. Malé okamžiky charakterizace zde, jako když se stážisté starají o sebe menšími způsoby, jsou nejlepšími částmi. Doufám, že svazek 3, uspořádaný na červenec, hraje více na tyto silné stránky.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Oslava Fart Oslavná svazek 2i si užila čtení pití Julie Wertzové ve filmech natolik, že jsem si vybral její předchozí knihu The Fart Celebration Volume 2. Jsem šťastný, že jsem to udělal. Byl to jiný zážitek než kniha, kterou jsem četl, ale podobně příjemný. Tato kniha je mnohem více webcomickou sbírkou než…

Kdy je Dark Equine uvolňuje přepravní službu Kurosagi Corpse? Když jsem začal číst Službu Kurosagi Corpse Service, líbilo se mi to, stejně jako jsem byl nadšený, když jsem objevil hororovou mangu, kterou jsem si užil. Poté, co jsem si zkontroloval nejnovější knihu, svazek 11 (jedna z mých nejlepších manga minulého roku) jsem si přál zajistit, abych si objednal kopii…

Friends of Lulu zpravodaje, svazek 1, 1995-1996i, narazili na ně při čištění po pohybu, stejně jako jsem věřil, že je sdílím, pro kohokoli, kdo má zájem. V souladu s odkazy dotiskne první rok zpravodajů dobrých přátel Lulu, „Lulu’s Clubhouse“. (Všimněte si, že všechny uvedené adresy, včetně mého starého, již nejsou platné.) Jsou spíše čas …